Menu
Sepetiniz

Ak Büyü Kara Büyü

Ak Büyü Kara Büyü
Yeni -25 %
Ak Büyü Kara Büyü
90,00TL
120,00TL

"Zamanının en önemli teosofik yazarlarından biri" olarak tanımlanan, Bhagavad Gita'yı Almancaya çeviren ve Adyar’da Helena Blavatsky’ye arkadaşlık eden Franz Hartmann'ın "Ak Büyü, Kara Büyü" kitabı, okültizm, maji ve büyü üzerine temel bir rehber niteliğindedir. Yazar, batıl inançlardan arındırılmış bir şekilde, okuyuculara ak ve kara büyü arasındaki farkı anlatır. İçerisindeki bilgiler, okültizm ve maji hakkında farkındalık kazanmak isteyen herkesin ilgisini çekecektir.

 

Kitap, Hartmann'ın derin araştırmaları ve öğrenimleri sonucunda elde ettiği bilgileri içermekte. Hartmann, okültizm konularını anlaşılır bir dille ele alırken, teozofik bir dille sentezlemeyi başarmakta.

Okuyucular, "Ak Büyü, Kara Büyü" ile maji ve büyü dünyasına adım atarak, okültizmdeki temel kavramlar hakkında, boyutlar ve birbiriyle ilişkileri hakkında daha fazla bilgi edinebilirler.

 

Eğer okültizm, ezoterizm ve maji konularına ilgi duyuyorsanız, Hartmann'ın derin bilgi birikiminden yararlanarak, maji ve büyü dünyasında yolculuğa çıkın ve karanlıkta ışığı bulun.